O mne

Chcem inšpirovať ľudí. Chcem, aby sa na mňa niekto pozrel a povedal:

„Kvôli tebe som to nevzdal.“

Už od základnej školy som bola obľúbená bútľavá vŕba, ktorej sa mohli kamarátky zdôveriť. Vždy ma bavilo motivovať a podporovať ľudí v mojom okolí. Meniť ich svet k lepšiemu.

K osobnému rozvoju som sa dostala v roku 2010. Začalo to knihou Bohatý táta, chudý táta. V tom roku som ochutnala prvé MLM podnikanie a si založila svoju prvú motivačnú fb stránku Motivácia a úspech.

Postupne sa to stalo mojou záľubou a tešilo ma, že prinášam inšpiráciu a určitú pomoc iným ľuďom. Páčilo sa mi vytvárať komunitu podobne a pozitívne zmýšľajúcich ľudí.

Čím viac som osobnostne rástla, tým som chcela pre seba viac. Postupne som objavovala koučing a posúvala sa osobnostne ďalej. Vravela som si, aké by to bolo úžasné, kebyže robím takúto prácu.

Vyhľadávala som rôzne motivačné, koučovacie a NLP kurzy, kde by som získala potrebné vedomosti.

Cesta ku koučingu

 

Postupne s určitými skúsenosťami som začala koučovať svojich priateľov a známych.

Nebol to síce plnohodnotný koučing ako ho robím dnes, ale pointa bola, že každý mi po ňom povedal, že som ich motivovala urobiť niečo, čo dlho odkladali, odkomunikovať niečo, čo čomu sa vyhýbali alebo odísť zo zamestnania, ktoré ich nebavilo a podobne.

Postupne som naberala v koučingu sebavedomie.

Háčik bol však v tom, že som sa venovala ešte ďalším veciam. Chcela som byť odborníčka v každej oblasti, v ktorej som pracovala, čo ma oberalo o čas, energiu a peniaze. Musela som sa rozhodnúť pre jednu oblasť a ujasniť si, čo teda od života chcem.

Áno, správne tušíš, že moje ďalšie kroky smerovali k mojej koučke. Koučing u mňa vyhral na plnej čiare nad všetkým ostatným. Prvé kroky smerovali ihneď na vzdelávanie do koučovacej školy v KE.

Medzitým mi fičal blog mladipodnikatelia.sk a fanpage Mladý podnikateľ, ktorú som nedávno predala do dobrých rúk. Cítim, že táto moja cesta sa tu už skončila 🙂

Dnes

 

Koučing milujem.

Vďaka nemu sa posúvam v živote ďalej, plním si ciele a pracujem na takom živote, aký chcem žiť.

Pri klientoch je úžasné sledovať, ako zisťujú kým naozaj sú, čo všetko dokážu a keď zistia, že to, čo bolo pre nich nemožné je na dosah ruky.

Pomocou koučingu pomáham ľuďom rozvinúť ich potenciál a schopnosti na maximum, aby rýchlejšie dosahovali svoje ciele a plnili si sny.

Ale stále to vnímam tak, že chcem s klientmi riešiť veci a pracovať na hlbšej úrovni.

Preto plánujem ku svojim koučingom pridať aj terapie na odstránenie rôznych programov z podvedomia. Často vnímam, že práve v ňom sú ukryté deštruktívne presvedčenia z detstva, ktoré nám nijako neslúžia, ale brzdia nás. Naozaj neverme ničomu, čo sme počuli od rodičov, kamarátov alebo učiteľov.

Sama som toho mala v podvedomí dosť veľa. Osobný rozvoj je práca na celý život. Nekončí sa.

Vybrala som si témy, na ktoré sa špecializujem. Zúžila som svoj koučing „zo všetkého“ na úžší okruh.

Témy, ktoré sú mi blízke, dokážem o nich hovoriť a každý deň ich študujem. Je to radosť zo života, talenty, silne stránky, práca, ktorá baví, harmonické vzťahy, jasná vízia života, sebavedomie a sebarealizácia.

Od 2018 som sa rozhodla zamerať sa v koučingu skôr na ženy a na jogu. Dlho cítim toto volanie a naozaj dlho som ho ignorovala. Je už najvyšší čas tvoriť si život podľa vlastných predstáv a pustiť činnosti, ktoré mi už neprinášajú zmysel a radosť.

 

Priezvisko Winslow

 

Často sa ma pýtate na moje priezvisko.

Okrem toho, že som  “tá, ktorá pomaly vyhráva”  (pomaly ďalej zájdeš) 😀 vás zaujíma ako vzniklo.

Dala som si ho ako pseudonym už na strednej škole, keď sme sa na manažmente učili o mužovi menom Frederick Winslow Taylor. Zo srandy som si povedala, že mi musíme byť rodina a Winslow je anglický ekvivalent môjho rodného priezviska.

A už mi ostalo 🙂

 

Aktuálne som v TOP 10 blogerov na Slovensku v kategórii Company za rok 2018. Blogujem 3. rok, čiže ma to veľmi potešilo. Dodalo mi to energiu písať viac. Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem  

 

Certifikáty a vzdelanie