O mne

Už od základnej školy som bola obľúbená bútľavá vŕba, ktorej sa mohli kamarátky zdôveriť. Vždy ma bavilo motivovať a podporovať ľudí v mojom okolí. Meniť ich svet k lepšiemu.

K osobnému rozvoju som sa dostala v roku 2010. Začalo to knihou Bohatý táta, chudý táta. V tom roku som ochutnala prvé MLM podnikanie a si založila svoju prvú motivačnú fb stránku Motivácia a úspech.

Postupne sa to stalo mojou záľubou a tešilo ma, že prinášam inšpiráciu a určitú pomoc iným ľuďom. Páčilo sa mi vytvárať komunitu podobne a pozitívne zmýšľajúcich ľudí.

Čím viac som osobnostne rástla, tým som chcela pre seba viac. Postupne som objavovala koučing a posúvala sa osobnostne ďalej. Vravela som si, aké by to bolo úžasné, kebyže robím takúto prácu.

Vyhľadávala som rôzne motivačné, koučovacie a NLP kurzy, kde by som získala potrebné vedomosti.

Neskôr som chcela viac inšpirovať ľudí k podnikaniu a spájať mladých podnikateľov

Ako každý človek, ktorý začne robiť niečo netradičné na klasické pomery, som sa v tom čase nedočkala žiadnej podpory od okolia.

Stále sa ma pýtali kedy si nájdem poriadnu robotu. Nájsť si robotu a plniť sny niekomu inému bolo to posledné, čo som chcela.

Vnímala som, že s podobnou situáciu bojuje mnoho mladých ľudí. Viem aké to je byť stratený v mori príležitostí a pod tlakom okolia, ktoré vám tvrdí, že podnikať sa neoplatí.

A tak som vytvorila novú ďalšiu fb stránku Mladý podnikateľ. Funguje dodnes a je zameraná na podporu a motiváciu začínajúcich podnikateľov. O 2 mesiace neskôr sme založili s parťákom Patrikom aj blog mladipodnikatelia.sk.

 

Cesta ku koučingu

 

Postupne s určitými skúsenosťami som začala koučovať svojich priateľov a známych.

Nebol to síce plnohodnotný koučing ako ho robím dnes, ale pointa bola, že každý mi po ňom povedal, že som ich motivovala urobiť niečo, čo dlho odkladali, odkomunikovať niečo, čo čomu sa vyhýbali alebo odísť zo zamestnania, ktoré ich nebavilo a podobne.

Postupne som naberala v koučingu sebavedomie.

Háčik bol však v tom, že som sa venovala ešte ďalším veciam. Chcela som byť odborníčka v každej oblasti, v ktorej som pracovala, čo ma oberalo o čas, energiu a peniaze. Musela som sa rozhodnúť pre jednu oblasť a ujasniť si, čo teda od života chcem.

Áno, správne tušíš, že moje ďalšie kroky smerovali k mojej koučke. Koučing u mňa vyhral na plnej čiare nad všetkým ostatným. Prvé kroky smerovali ihneď na vzdelávanie do koučovacej školy v KE.

Dnes

 

Koučing milujem. Aj kvôli tomu, pretože nedáva rady, ale rešpektuje jedinečnosť ľudí. Každý človek má riešenia v sebe. Ja mu len pomáham dostať jeho potenciál naporvch.

Je úžasné sledovať, ako zisťujú kým naozaj sú, čo všetko dokážu a keď zistia, že to, čo bolo pre nich nemožné je na dosah ruky. Pomocou koučingu pomáham ľuďom rozvinúť ich potenciál a schopnosti na maximum, aby rýchlejšie dosahovali svoje ciele a plnili si sny.

Čoskoro plánujem ku svojim koučingom pridať aj terapie na odstránenie rôznych programov z podvedomia. Často vnímam, že práve v ňom sú ukryté deštruktívne presvedčenia z detstva, ktoré nám nijako neslúžia, ale brzdia nás. Naozaj neverme ničomu, čo sme počuli od rodičov, kamarátov alebo učiteľov.

Aktuálne sa rozhodujem a testujem tri druhy terapií. Víťaza a podrobné info podám neskôr 🙂

Robím aj vzdelávacie prednášky a workshopy kde je skvelá priateľská atmosféra.

Priezvisko Winslow

 

Často sa ma pýtate na moje priezvisko.

Okrem toho, že som  “tá, ktorá pomaly vyhráva”  (pomaly ďalej zájdeš) 😀 vás zaujíma ako vzniklo.

Dala som si ho ako pseudonym už na strednej škole, keď sme sa na manažmente učili o mužovi menom Frederick Winslow Taylor. Zo srandy som si povedala, že mi musíme byť rodina a Winslow je anglický ekvivalent môjho rodného priezviska.

A už mi ostalo 🙂

 

 

 

Certifikáty a vzdelanie