O mne - Andrea Winslow

O mne

Joge sa aktívne venujem od roku 2017. 

Skúšala som ju aj pár rokov predtým, ale odchádzala som s pocitom, že sa mi nepáči a bola to nuda 😀

Postupne som sa k joge dostala znova a druhý zážitok už stál za to 🙂 

K joge ma priviedlo moje začínajúce vyhorenie z práce, pocit nespokojnosti a plná hlava myšlienok. Podnikala som, robila som milión činností, bola som workoholik a pracovala som vlastne od rána do noci, nonstop. 

Z jogy som vždy odchádzala príjemne naladená, oddýchnutá a moje telo si tiež prišlo na svoje. Vracala som sa na jogu čoraz častejšie. Po každej hodine jogy som sa cítila ako znovuzrodená. Šťastná, odľahčená. Žiaden stres, negatívne myšlienky. Len ja a čas pre mňa. Milovala som to. 

Pustila som sa do vlastných hodín a spravila som si kurz na inštruktora power jogy. 

Moje lekcie sú presne také, aké sama milujem. Joga je dynamickejšia, na ktorej si aj zamakáme, spálime kalórie, ale zároveň príjemne oddýchneme. Chodím pomedzi klientov, upravujem a pomáham. Neustále sa vzdelávam, aby som klientom priniesla skvelý zážitok a zdravé cvičenie, bez úrazov.

 

Zúčastňujem sa rôznych akcii:

V roku 2019 som bola pozvaná na ProfesiaDays, vybrala som si tému Office joga.

Tiež som jogovala na akcii Športová nedeľa v parku, Pre zdravie ženy, pre profesorky na TUKE alebo firmu Deutsche Telekom vrámci Health day v spolupráci s Neonka fitness.

V roku 2018 som dostala pozvanie na ProfesiaDays na Hlavné podium, kde som si vybrala tému vyhorenie.

Podarilo sa mi získať 7. miesto v súťaži Bloger roka 2018. Z množstva blogerov na Slovensku je to pekné umiestnenie. Teraz síce blog píšem pomenej a niektoré články mimo témy nie sú už publikované, ale pomaly sa opäť chystám na písanie.

 

Sem tam zorganizujem jogový wokshop alebo jogový pobyt (info čoskoro) 🙂