Robíš prácu, ktorá ťa nebaví, po ktorej sa cítiš mizerne a v kútiku duše tušíš, že máš na viac? 

Môžeš mať prácu, ktorú budeš milovať 🙂

 

Rozmýšľaš nad zmenou profesie?
Chceš mať prácu, ktorá ťa bude baviť a emočne napĺňať?
Chceš si vytvoriť work-life balance alebo sa cítiš vyhorená?
Chceš vedieť, v čom si dobrá a poznať talenty a silné stránky?
Chceš vedieť, aká je vhodná profesia k tvojmu osobnostnému typu?

 

Ako som pomohla mojim klientom?

Potrebovala som sa pohnúť ďalej v istom smere, kde som sama nevedela nájsť riešenie.

Vďaka koučovaniu s Andreou som si uvedomila isté veci, ktorým som nevenovala pozornosť, resp. ich nepokladala za dôležité.

Najviac sa mi páči na spolupráci to, že je otvorená, úprimná a na priateľskej úrovni.“  

Dominika B.

„Na koučovaní som si chcela vyriešiť a zlepšiť vzťah s mamou. Andrejka mi vysvetlila dynamiku vzťahu matka dcéra, aj na svojom príklade a odporučila potrebné kroky k zlepšeniu.

Páčila sa mi úprimnosť, otvorenosť, príjemné ukľudňujúce správanie Andrejky a pochopenie mojej životnej situácie.“

Laris B.

Potreboval som sa posunúť sa vpred v rozhodnutí, s ktorým som si sám nevedel rady.

Vďaka koučovaniu s Andreou som dospel do bodu, kedy som s výsledkom koučovania spokojný a nastavil som sa na základe toho rozhodnutia.

Mal som aj zopár aha momentov, teda vecí o ktorých som vedel, ale samého ma to akosi nenapadlo.

Na spolupráci oceňujem otvorenosť, záujem pomôcť z Andreinej strany a to, že na čom sa dohodneme, to aj platí.“

Lukáš F.

„Vedela som, že situáciu CHCEM riešiť a intuícia mi vravela, že CHCEM do toho ísť s tebou. Žiadne prekážky v tomto smere v mojej mysli neboli. Neskúšala som podobnú službu. Toto bol môj prvý koučing. 

A výsledok je pre mňa veľmi pozitívne prekvapivý. Zistila som, že som sa bála reakcií okolia a ľudí. I keď som si hovorila, že mi je jedno čo ľudia vravia i napriek tomu som sa toho bála a zbytočne som to analyzovala. V tomto prípade mi bola logika na škodu. To som zistila po našom koučovaní.

Prišla som sem zo zámerom, že keď objavím to čo chcem a potrebujem, tak začnem robiť isté kroky, ale po našom koučingu som zistila, že najskôr musím začať robiť isté kroky a až potom objavím to čo chcem a potrebujem. Takže sa mi to celé otočilo o 180° :)“

Katarína K.

„Našla som konkrétne odpovede na to, čo ma brzdí v mojom plnení si snov.“  

Daniela K.

„Potrebovala som vyriešiť osobný problém z mojej strany. Nájsť tú pravú cestu, ktorá mi bude momentálne vyhovovať a držať sa jej.

Koučovanie s Andreou mi pomohlo dospieť k vylúčeniu nesprávnej cesty, chápania a vyradenia ťažších výsledkov. Zmena nastala v usporiadaní myšlienok a nastavenia cieľa. Mám pokojnejšiu myseľ.

Koučovaním mi vlastne vytiahla to, čo je pre mňa dôležité.

Prístup bol veľmi pôsobivý, citlivý a chápavý. Nemám žiadne výhrady, vôbec. Som spokojná, teraz už je len na mne ako sa s tým popasujem ďalej. Určite mi to pomohlo a je mi lepšie.“

Emília H.

Nakoľko som nikdy žiadny koučing neabsolvovala a Aďka sama navrhla, že by sa so mnou mohla pozrieť na môj problém s vyhorením, dôverovala som jej a vložila sa do jej rúk.

Napomohlo tomu aj to, že som už počula jej odpovede a pohľady na rôzne otázky a taktiež ju vnímam ako pozitívnu a empatickú osobu.

Po koučingu s Aďkou som mala pocit takej radosti, eufórie. Určite ten rozhovor nebol márny, nakoľko odhalila moje pohnútky a ukázala mi, potvrdila správnosť môjho smerovania.

Cítila som sa pochopená a naplnená takým dobrým pocitom, že aj keď možno teraz stojím na križovatke, moje smerovanie bude správne.

Najviac sa mi páčila tá otvorenosť, možnosť nad vecami premýšľať, byť otvorená mysľou, počúvať ju a zároveň sa otvárať aj sebe a tomu, kam by som chcela v živote ísť.

Bolo to takmer 90 minút, ktoré sme spolu strávili a ja som pri Aďke cítila, že jej môžem zveriť aj svoje bolestivejšie skúsenosti, ktoré síce priamo neboli témou koučingu, ale odhalili sme aj možné prepojenie s problémom vyhorenia a toho, že som si nebola „schopná“ naplniť detský sen.

Bolo to neuveriteľne ľahké a ľudské. Vôbec som sa necítila ako niekde, kde sa mi otvárajú rany a ja sa musím vŕtať v starých bolestiach.

Okrem toho, že Aďka je žena, dokáže sa na tieto veci pozrieť optikou ženy (taktiež aj očami akoby matky) a vcítiť sa aj do iných rolí.

Taktiež sa ani ona sama nebála otvoriť a povedala mi skúsenosť priamo zo svojho života, čo len znásobilo ten pocit ľudskosti, ktorý je pri tom potrebný.“  

Dominika T. N.

„Andrea mi pomohla prísť prirodzenou cestou na to, kde robím chybu, pochopiť o čom vlastne sebavedomie je a hľadať cestu na zlepšenie.

Oceňujem prirodzený a nenútený prístup, uvoľnenosť, záujem a hlavne to, že mi to niečo dalo.

Som veľmi spokojná a určite odporúčam koučing s Andrejkou každému, kto chce na sebe pracovať a mať lepší a spokojnejší život :)“

Lucia I.

Aký je ďalší postup?

Napíš mi na info@andreawinslow.sk